Hakkımızda

Malatya  kiralık vinç konusunda birden fazla firma ve tekel barındıran bir il konumunda olup, öncelikle vinç kiralama işlemi yapmadan önce, hangi amaç doğrultusunda vinç kiraladığımızı bilmemiz gerekmektedir.

Ağır işlerde kullanılacak vinçler özellikle insan gücünün yetmediği durumlarda inşaat sektöründe kullanılan tonajlı işlerin kolaylığını sağlamak amacıyla tercih edilen vinçlerdir.  Malatya vinç kiralama hizmetinde deneyimli personellerimizle bizde bu hizmeti firmamız bünyesinde kurumsal olarak sağlamaktayız.

Arif Vinç ve Sepet Platform Kiralama olarak müşteri memnuniyeti firmamız açısından önem arz etmektedir. Vinç kiralama hususunda firmamızla daha öncesinde çalışan müşterilerimizin tekrar bizlere dönüş sağlaması bizim işimizi ne kadar doğru yaptığımızın göstergesidir. Kiralık vinçler konusunda firmamız bünyesinde 20 tonluk vinç, 25 tonluk vinç, 30 tonluk vinç, 35 tonluk vinç, çift kırma vinç, tek kırma vinç, olarak bulunmaktadır.  Günlük vinç kiralama, haftalık vinç kiralama, aylık vinç kiralama, yıllık vinç kiralama olarak hizmet vermekteyiz.

vinç-kiralama-malatya
vinç-kiralama-malatya

20+
Yıllık Deneyim

Referanslar

İstatistiklerimiz 

Neler Yapıyoruz

NELER YAPIYORUZ GELİN BİRLİKTE BAKALIM

BOYA , SIVA , KAYNAK , CAM SİLME , KLİMA MONTAJI , AĞAÇ BUDAMA , ÇATI TAMİRATI , REKLAM TABELA İŞLERİ , ÇELİK MONTAJI , DIŞ CEPHE GİYDİRME , KAMERA MONTAJI

92

MONTAJ VE TADİLAT

96

CAM VE BİNA TEMİZLİĞİ

90

BOYA - SIVA - KAYNAK

98

REKLAM TABELA İŞLERİ

5/5 - (2 votes)